Dovolenka na mieru

Ak chcete cestovať individuálne, nechcete využívať služby cestovných kancelárií, chcete mať dovolenku nielen oveľa lacnejšiu, ale si ju aj užiť, ale zároveň nemáte čas na hľadanie leteniek, ubytovaní, informácií kde ísť a čo vidieť = je tu služba Dovolenky na mieru. 

Ak by ste sa predsa len do toho chceli pustiť sami, ponúkam vám Prvú online školu cestovania, v rámci ktorej poskytujem aj cestovateľské poradenstvo v uzavretej cestovateľskej skupine. Sú v nej iba absolventi Prvej online školy cestovania. Čo ma veľmi teší, po absolvovaní tohoto online kurzu už potrebujete poradenstvo iba veľmi ojedinele a preto verím, že ste sa všetko potrebné naučili práve v tomto kurze.

Letenky

Ubytovanie

Ostatné služby

Ako to prebieha?

 1. Vypíšete objednávku
 2. Následne vám príde mailom faktúra za prvú hodinu konzultácie/ služby.
 3. Po uhradení faktúry za prvú hodinu mojej práce vám príde obratom do mailu dotazník. Ten vypíšete čo najpodrobnejšie, aby som vedela o aké služby máte záujem. Sú tam otázky o vašej destinácii, kde chcete cestovať, počte dní, počte osôb, preferovaného letiska príletu a odletu, požiadaviek na ubytovanie, stravu a veľa iného. 
 4. Zvolíte si, čo budete odo mňa chcieť a označíte, čo nebudete chcieť. Podľa vašich odpovedí na tieto otázky budem vedieť, aké konkrétne služby odo mňa požadujete.  
 5. Necháte mi na seba mail, prípadne telefonický kontakt, aby sme si mohli v prípade nejasností vaše požiadavky upresniť. Môžeme sa dohodnúť aj na skype konzultácii.  

Čo dostanete?

Mailom vám pošlem LINK na výber ubytovania podľa vašich preferencií, výber leteckého spojenia či ponuky na prenájom auta. Ak to bude možné, dostanete na výber minimálne 3 ponuky. Stačí kliknúť a otvorí sa vám konkrétne ubytovanie, rezerváciu auta či letenky. 

Pošlem vám LINK na atrakcie v mieste vašej plánovanej dovolenky, prípadne LINK na články od iných cestovateľov, ak budete požadovať. Už nemusíte hodiny hľadať na internete, porovnávať ceny či referencie. Toto všetko urobím ja za vás. Ak som bola v danej krajine a odporučím vám ubytovanie z vlastnej skúsenosti, napíšem vám to. Ak som tam však nebola, takisto sa riadim iba referenciami, ktoré nájdem na internete. 

UPOZORŇUJEM, že samotná rezervácia či zakúpenie je UŽ NA VÁS. Ak budete požadovať, alebo si nebudete vedieť poradiť, pomôžem vám.

Čo nedostanete?

Nedostanete hotové letenky či vouchery na ubytovanie, lístky alebo vstupenky. Dostanete LINK, kde si ich môžete sami zakúpiť. Viď odstavec vyššie. 

Koľko to stojí?

 1. Hodina cestovateľskej konzultácie stojí 20 €. V rámci jednej hodiny som schopná vyhľadať vám letenky a ubytovanie, ak nie je zadaných veľa rôznych požiadaviek. Prvú hodinu zaplatíte pri objednávaní cestovateľskej konzultácie. 
 2. Už po prezretí vami vypísaného dotazníka vám napíšem približný odhad času, ktorý strávim spracovaním vašej objednávky. Záleží to od rozsahu služieb, ktoré budete požadovať. Na základe toho môžete rozsah požadovaných služieb ešte upraviť. 
 3. Ak budete požadovať služby, ktoré presiahnu hodinu mojej práce, bude vám účtovaných každých začatých 30 minút sumou 10 €. Na konci dostanete presný výpis, koľko som sa vašej objednávke venovala. Na meranie používam aplikáciu v počítači. 
 4. Ak moje služby presiahnu hodinu práce, zvyšné linky a požadované služby vám zašlem až po uhradení faktúry za hodiny/ minúty nad rámec už zaplatených 60 minút. 

Kedy dostanem výsledok konzultácie

Záleží od rozsahu požadovanej cestovateľskej konzultácie. Jednoduchšie zadania – teda letenky a ubytovanie som schopná dodať do 3 pracovných dní. Pri zložitejších zadaniach závisí od rozsahu požadovanej konzultácie. V prípade, ak budem mať viac konzultácií a nebudem vám ju schopná dodať do 3 dní, budem vás o tejto skutočnosti informovať.

Garancie

V prípade, že vám odporučím ubytovanie či inú službu na základe mojich osobných skúseností, budem vás o tom informovať. Nemôžem však ručiť za to, že sa tieto služby či ubytovanie nezmenili od mojej návštevy. 

Ak vám odporučím službu či ubytovanie tam, kde som osobne nebola, budem posudzovať iba na základe dostupných referencií na internete či od iných cestovateľov. Preto, ak to bude možné, vyhľadám vám 3 ubytovania, či 3 možnosti leteckého spojenia alebo iné služby. Samotný konečný výber je však iba na vás. Nepreberám žiadnu zodpovednosť za to, aké ubytovanie či iná služba vám vám bude poskytnutá zo strany hotela, inej organizácie či súkromnej osoby.

Ak neušetríte minimálne toľko, koľko ste zaplatili za moje služby, vrátim vám plnú sumu peňazí späť.

Podmienkou na garanciu vrátenia peňazí je zaslanie ponuky cestovnej kancelárie:

 • v rovnakom čase, kedy budem na vašom zadaní pracovať ja,
 • v porovnateľnom termíne odchode na dovolenku – t.j. nemôžete  porovnávať cenu v sezóne a cenu v mimo sezóne,
 • v porovnateľnej dĺžke dovolenky, t.j. nemôžete porovnávať dovolenku na 7 dní s dovolenkou na 14 dní,
 • rovnaký počet osôb aj kategória ubytovania – t.j. nemôžete napríklad porovnávať bungalow bez stravy s 5* all inclusive hotelom priamo na pláži, prípadne ubytovanie pre 4 osoby v jednej izbe a v 2 samostatných izbách. 

čo povedali ostatní zákazníci?

I've managed to stay with FitFlex 3 times a week, for over 6 months now, and I owe it all to the classes that make you fall in love with the process.

Lizzie Thompson

I was introduced to FitFlex many years ago, twenty pounds ago in fact. I see a huge benefit with their combination of workout and goal setting.

Emma Velasquez

Chcem si objednať cestovateľskú konzultáciu

Choose Your PLAN

Pick a program that best fits your schedule and goals. All plans offer a full money back guarantee.

Letenka + 1 ubytovaniE

20€

spiatočná letenka do destinácie - 3 možnosti

ubytovanie v destinácii na jednom mieste- dostanete 3 možnosti

LETENKA + VIAC AKO 1 UBYTOVANIE

40€

spiatočná letenka do destinácie - 3 možnosti

ubytovanie v destinácii na maximálne 5 miestach - z každého miesta dostanete 3 možnosti

LETENKA + VIAC AKO 1 UBYTOVANIE + REZERVÁCIA AUTA

60€

Open Gym

Gymnastics

CrossFit

Yoga

Personal Trainer