Keď čítate tento text, zrejme to s cestovaním bez cestovky myslíte vážne. Preto mám pre vás výnimočnú ponuku: 

Prvá online škola cestovania

  • Dostanete v nej kompletný postup krok za krokom, ako si naplánujete a zorganizujete dovolenku či výlet kdekoľvek vo svete bez cestovky = naplánujete a zorganizujete si vašu dovolenku presne podľa vašich predstáv (nemusíte sa prispôsobovať termínom, programu, dĺžke pobytu… teda podmienkam daných v cestovke) = ušetríte tretinu až polovicu vašich peňazí = môžete ísť na ďalšiu dovolenku, či investovať ich napríklad do domácnosti, kúpiť si auto…
  • Už sa nemusíte rozhodovať, či si niečo kúpite,alebo pôjdete na dovolenku či výlet.
  • Všetky informácie dostanete formou praktických videonávodov, fotonávodov a názorných ukážok. V Prvej online škole cestovania nájdete kopec dôležitých odkazov, takže nemusíte nič hľadať a googliť. Všetko je na jednom mieste a pokope.
  • Informácie pravidelne dopĺňam, inovujem, vylepšujem – sledujem cestovateľský „trh“ a všetky zmeny a novinky implementujem do Prvej online školy cestovania. 

Online kurz trvá 10 týždňov, kedy budeme preberať každý týždeň jednu a niekedy aj viac cestovateľských tém. Všetko záleží od ich náročnosti. Môžete však postupovať individuálne svojim vlastným tempom (rýchlejšie alebo pomalšie) tak, ako budete informácie potrebovať.

Teraz môžete vstúpiť do online kurzu Prvá online škola cestovania s fantastickou zľavou 40%.

Ponuka platí iba 3 dni

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.