Tiež by ste potrebovali lietajúcu metlu alebo „oslíka otras sa“ z rozprávky, aby ste mohli ísť všade, kde túžite? Aby ste mohli vidieť všetky krásy sveta, o ktorých snívate? Oslíka ani lietajúcu metlu vám síce nedám, ale naučím vás, ako precestujete svet aj bez nich. A ani vaša peňaženka pri tom nebude veľmi trpieť. 

+ získajte originálny vianočný darček pre priateľa, rodinu

čítajte ďalej a dozviete sa viac

Poznáte ten pocit – nájdete si vysnívané miesto na zemi, no skončíte už pri hľadaní leteniek. Ufff. Toľko? A keď si predstavíte, že chcete dovolenkovať aj s manželkou / manželom a deťmi, teda letenku nepotrebujte jednu, ale hneď niekoľko. Tak tam tento rok nie a ide sa znovu do Chorvátska autom. Nie, že by som mala niečo proti Chorvátsku, to vôbec nie. Tiež som tam bola niekoľkokrát a je to nádherná krajina. Na svete však existujú aj iné destinácie, iné kultúry, iná príroda… tak prečo nespoznať aj niečo nové. 

Kliknite na foto a uvidíte, kde sme to vlastne boli 🙂.

Možno mi teraz niektorí z vás budú oponovať – aj by sme išli, ale všetky exotické destinácie sú neskutočne drahé. A čo keď vám poviem, že ak máte peniaze na týždňovú dovolenku v Chorvátsku alebo v rezorte niekde v Európe, tak si môžete dovoliť aj dovolenku v exotike. A nie na 1 týždeň, ale kľudne aj na 2- 3 týždne. 

Kto som?

Volám sa Gabika Remšíková a som obyčajná manželka a matka dvoch detí. No som aj vášnivá cestovateľka. Miesto novej kabelky si radšej kúpim letenku. Ono niekedy tá letenka je oveľa lacnejšia, ako tá kabelka😏. 

So svojou rodinou sme precestovali už 47 krajín na 5 kontinentoch sveta. No ešte pred pár rokmi som si aj ja myslela, že sa ďalej ako do Európy nikdy nedostanem. 

Dnes mám precestovanú krížom krážom nielen Európu, ale aj niektoré krajiny Ázie, Ameriky, Afriky a Nový Zéland. Už čoskoro sa chystáme na ďalšie objavovanie sveta. Kde to bude, to vám ešte neprezradím. 

Ako sa to dá?

Pretože viem, ako a kde mám hľadať tie najlepšie, najvýhodnejšie a najlacnejšie letenky. Mne samej sa podarilo kúpiť letenky za naozaj parádne sumy a to nehovorím o tých, čo som našla, ale nekúpila (to by som musela cestovať 12 mesiacov v roku a to bohužiaľ nejde).

Takto by som mohla pokračovať ešte ďalej. 

Čoraz častejšie mi píšete:

Mám pre vás niečo lepšie

Nedám vám letenky, ale naučím vás všetko o ich hľadaní. Budete si vedieť sami vyhľadať tú najlepšiu a  najlacnejšiu letenku 😉 

Práve pre vás je určený MODUL LETENKY

Teraz nová a aktualizovaná verzia.

ONLINE skola cestovania modul letenky3D (1)

Ako kurz vznikol?

Väčšinou cestujeme celá rodina spolu. No ako deti rástli, boli dovolenky s cestovkou čím ďalej, tým drahšie. Musela som hľadať spôsoby, ako si splníme cestovateľské sny a nezruinujeme rodinný rozpočet. 

A našla som. Na základe mojich dlhoročných cestovateľských poznatkov a skúseností som vytvorila jedinečný online kurz “ Prvá online škola cestovania“, kde učím ostatných ľudí, ako si splnia ich cestovateľské sny za tretinové až polovičné sumy oproti cenám v cestovke. 

Práve z tohoto úspešného online kurzu, ktorým prešlo už desiatky spokojných cestovateľov, je aj modul letenky, ktorý videlo a učí sa podľa neho hľadať a rezervovať letenky už niekoľko stoviek cestovateľov.

Gabika připravila naprostý poklad pro lidi toužící svobodně cestovat - tedy i pro mě! Školu, kde se týden po týdnu naučíte, co potřebujete k tomu, abyste mohli vyrazit na svou vysněnou cestu. Předá vám nejen jasně a srozumitelně technické informace - kde hledat, jak postupovat, jak si cestu spočítat, na co si dát pozor, na co nezapomenout... ale také svoje cenné zkušenosti, které jsem spolu s video návody osobně hodně uvítala. Uvědomila jsem si mimo jiné, kolik jsem mohla na svých cestách ušetřit a zjistila jsem, že místo jedné dovolené za 2 roky jsem mohla mít 2 a víc za rok. Je to trochu k naštvání, ale co, teď už to vím! Moje další cesta bude plánována jedině pod Gabiným vedením a ještě ke všemu z pohodlí vlastního gauče. Těším se na to!
Janita Urbanová
www.janitaurbanova.cz
Myslela som si, že ako začiatočník samostatné cestovanie bez cestovky ako tak ovládam. Ale chcela som vedieť viac, tak som si kúpila Online školu cestovania. A musím povedať WAW. Všetko prehľadne, logicky, zaujímavo a jasne napísané a vysvetlené. Od hľadania leteniek, cez ubytovanie, poistenie, doklady a všetko podstatné, na čo treba myslieť. Každý detail spomenutý. Neuveriteľné. Ani som netušila, čo všetko treba na cestách vybaviť. A tie videá, tak tie sú fakt k nezaplateniu. Ďakujem. Už pri prvom výlete sa mi investícia do online školy vrátila, a to sme boli iba na Slovensku. Som zvedavá, koľko ušetrím nabudúce.
Tatiana Pagáčová

Splňte si aj vy ten SVOJ cestovateľský sen

Nórsko
Nórsko
Jamajka
USA - Orlando
Malajzia
Malajzia
Kuba
Srí Lanka
Jelikož jsem měl plno práce, tak jsem se teprve o víkendu dostal k tomu, že jsem nahlédl na stránky Prvé školy cestování a musím přiznat, že to bylo jako bych se začetl do nějaké napínavé knížky a nemohl jsem se od toho odtrhnout a nakouknul jsem nakonec i do dalších modulů. Wau, máte to perfektně zpracované, spousta odkazů, kde co najdeme a praktických rad. Určitě nám to ušetří hodně peněz, času a vyhneme se tak spoustě nepříjemných situací na cestách, které by mně ani nenapadli.
Karel Gabauer

Nakuknite dovnútra:

Koľko to stojí?

Za najdôležitejší modul z celej Prvej online školy cestovania – modul letenky som zvolila symbolickú sumu. Môžete ho mať iba za 9,99 € / 269 CZK, čo je naozaj iba zlomok jeho skutočnej hodnoty. Predstavte si, že vďaka radám, ktoré sa v ňom dozviete ušetríte stovky €, ktoré by ste inak zaplatili za predražené letenky. Tomu je teraz koniec. 

Za túto sumu dostanete kompletný návod, ako si jednoducho nájdete a rezervujete letenky do akejkoľvek destinácie na svete, niekoľko fotonávodov + 8 zrozumiteľných videonávodov v celkovej dĺžke viac ako 70 minút. Takisto aj zopár fotiek z našich ciest v sekcii Cestovateľské inšpirácie a úlohu týždňa, v ktorej si prebrané „učivo“ môžete prakticky vyskúšať.

Premýšľate nad originálnym darčekom?

Až do 24.12. do 18.00 hod máte možnosť darovať vstup do Modulu letenky z Prvej online školy cestovania aj pre niekoho z vašich blízkych. A nebude vás to stáť ani cent naviac. Super, nie? 

  1. Okamžite po uhradení objednávky (bankovým prevodom to trvá -3 dni, takže treba poslať platbu najneskôr 20.12.) vám príde vaše prístupové heslo.
  2. Zároveň vám príde aj darčeková poukážka so zľavovým kódom a s vypísaným menom, komu je chcete darovať. 
  3. Môžete ju darovať vašemu známemu, rodine… komu chcete. Pri objednávaní Modulu letenky vypíšte meno, komu chcete Modul letenky darovať v takom tvare, ako ho chcete mať na poukážke. Môžete tam napísať napríklad pre: manželku, kamaráta Janka…  
  4. Ten, komu poukážku darujete sa prihlási do Modulu letenky úplne zdarma. Link na prihlásenie bude takisto na poukážke.
Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

Navyše, dostanete 3 super bonusy v hodnote ďalších 5,90 € úplne ZDARMA

Bonus číslo 1

Ešte nikdy ste neleteli lietadlom? Neviete, ako sa orientovať na letisku? Čo s batožinou? Ako prejdete bezpečnostnou a pasovou kontrolou? Čo znamenajú všetky tie nápisy? Ako sa tam zorientujete? Bonus  „Ťahák na letisko a cestu lietadlom“ je práve pre vás. Vytlačte si ho, vystrihnite a vzniknú vám kartičky do vrecka či do peňaženky. Alebo si ich uložte do mobilu. Ak nebudete niečo vedieť, iba nakuknite. Všetko je napísané krok za krokom tak, ako jednotlivé úkony nasledujú na letisku, v lietadle a po pristátí.

Hodnota bonusu: 5,90 €

Bonus číslo 2

Uzavretá podporná VIP skupina na FB, kde je komunita rovnako naladených cestovateľov, ako ste vy. Počas online školy cestovania si v nej radíme a pomáhame, konzultujeme naše pokroky. Naša spoločná cesta však nekončí ani ukončením online kurzu a sme v kontakte aj naďalej. Spoločne si radíme a zdieľame naše cestovateľské úspechy, ale ja neúspechy. Prednostne v nej odpovedám na všetky cestovateľské dotazy, rady a prosby o pomoc.

Hodnota bonusu: nevyčísliteľná. Jeho hodnotu oceníte vtedy, keď si nebudete vedieť poradiť a máte sa na koho obrátiť.

Bonus číslo 3

Prístup do modulu letenky máte už navždy. Naviac, vždy budete mať najaktuálnejšiu verziu. Stačí sa prihlásiť a je to. Nemusíte nič inovovať ani aktualizovať. To všetko budem robiť ja za vás.

Hodnota bonusu: ťažko vyčísliť, zistíte časom, či to bola dobrá investícia. Verím, že áno.

Poznámka: bonus číslo 1 začne platiť až po ukončení 14 dňovej lehoty na vrátenie peňazí a príde vám v samostatnom emaile.

Online škola cestovania je nabitá informacemi pro všechny, kdo chtějí začít cestovat na vlastní pěst a zažívat tak dovolenou podle svých představ a finančních možností. Naučíte se nejen objednávat výhodné letenky, hledat ubytování a zajistit si dopravu v cílové destinaci. K tomu všemu dostanete hlavně spoustu užitečných rad a tipů, které vychází z mnoha cestovatelských zkušeností, které Gabika má. A to jen tak někde nevygooglujete. Osobní zkušenost je prostě nejvíc!
Petra Vymětalová

Možno máte nejaké otázky:

Kliknite na otázku, ktorá vás zaujíma:

Práve pre vás sú názorné videonávody a fotonávody, príklady a tabuľky, kde vás krok za krokom prevediem celým postupom hľadania a rezervácie letenky. Takže to určite zvládnete. Budete robiť presne to, čo ja vo videu.

Ukážem vám, ako si všetko potrebné prepnete do slovenčiny alebo češtiny. Tam, kde to nejde, pripravila som vám preklad anglických názvov a označení.

Modul je určený aj pre skúsenejších cestovateľov. Možno sa dozviete nové tipy, triky a možnosti, o ktorých ste doteraz nevedeli. Ak ste však precestovali krížom krážom svet bez cestovky a ovládate všetko ohľadom leteniek, tento modul už nebudete potrebovať.

Áno, v module letenky sú odkazy tak na slovenské, ako aj na české stránky.

Naozaj mi záleží na vašej spokojnosti. Ak sa vám Modul letenky nebude páčiť, môžete mi do 14 dní napísať email a ja vám vrátim peniaze bez ďalších otázok v plnej sume späť.

Kliknite na tlačidlo a pridajte sa k ostatným cestovateľom, ktorí už vedia, ako hľadať výhodné a lacné letenky.

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy