Vitajte v Prvej online škole cestovania

Som rada, že ste sa v nej rozhodli študovať a verím, že na konci budete vedieť všetko potrebné, aby ste si vedeli naplánovať a zorganizovať svoju dovolenku snov kdekoľvek vo svete. A to nielen teoreticky, ale aj prakticky.

Na začiatok by sme sa mohli zoznámiť. Ja vás síce nevidím, verím však, že sa spolu stretneme v uzavretej podpornej skupine na FB. Ak vás zaujíma, kto som, tak niečo o mne sa dozviete tu.

Ako bude online škola prebiehať?

  • Dnes dostanete prvý email s popisom, čo budeme spolu robiť tento týždeň. V jeho závere bude praktické cvičenie. Odporúčam urobiť si ho, ľahšie si zapamätáte naučené veci. Nebudem vám to kontrolovať, je to len na vás.
  • Potom vám každý týždeň (až do ukončenia školy), príde ďalší email. Celkovo 10 emailov = 10 týždňov. Na konci dostanete ešte nejaké prekvapenie navyše. Ak však chcete postupovať pomalšie alebo rýchlejšie, môžete. 
  • Ak by ste prišli na niečo, s čím si neviete poradiť, alebo potrebujete pomoc, na vaše otázky odpoviem buď ja, alebo ostatní účastníci školy v uzavretej facebookovej skupine Plníme si cestovateľské sny. Členstvo máte ako jeden z bonusov grátis. 
  • Ak by ste mali technický, alebo akýkoľvek iný problém, ktorý nechcete riešiť verejne v skupine, napíšte mi na : info@gabikaremsikova.sk

Vždy, keď vstupujete do Prvej online školy cestovania, musíte sa prihlásiť. Heslo a prihlasovacie údaje vám prišli emailom. Prosím uložte si ich a heslo si môžete zmeniť na vlastné. 

Ako sa v škole orientovať?

  • Po prihlásení sa dostanete na stránku, kde je prehľad MODULOV – teda „predmetov“, ktoré sa budeme v škole učiť. Tam kliknite na konkrétnu tému, ktorá vás aktuálne zaujíma, či ktorú časť /tému cestovania potrebujete práve riešiť. 
  • V hornej lište – modré tlačidlá, nájdete OTÁZKY A ODPOVEDE a takisto aj BONUSY. Prosím pozrite si ich. Ak by ste nenašli odpoveď na otázku, ktorá vás zaujíma, napíšte mi a doplním ju. Posledná sekcia sú NOVINKY. Tam sa vždy dozviete, čo je v Prvej online škole cestovania nové, čo som pridala alebo zmenila. Keď kliknete na ČLENSKÁ SEKCIA, dostanete sa na túto úvodnú stránku.
  • Ku všetkým informáciám sa môžete kedykoľvek vrátiť. Ak budem v Prvej online škole cestovania niečo inovovať, meniť alebo niečo nové pridám, vy budete mať vždy prístup k aktuálnym informáciám. Nemusíte nič aktualizovať. O zmenách vás budem informovať mailom.

Nezabudnite sa pridať do podpornej FB skupiny Plníme si cestovateľské sny, kde môžete s ostatnými účastníkmi školy zdieľať svoje výsledky práce, pokroky či riešiť problémy. Budem tam samozrejme aj ja, aby som vám vo všetkom poradila a pomohla. Nemusíte sa obávať položiť akúkoľvek otázku. Skupina je uzavretá a nikto okrem členov – teda ostatných účastníkov online školy cestovania nevidí, čo sa v nej deje.

UPOZORNENIE:  prosím, berte na vedomie, že informácie sú spísané na základe mojich dlhoročných cestovateľských skúseností a je len na vás, ako s nimi naložíte. Preto nepreberám žiadnu zodpovednosť za prípadné neúspechy pri organizácii vašej dovolenky. 

Obsah Online školy cestovania je určený iba tomu, kto si zakúpil prístup a je chránený autorským zákonom. Je zakázané šíriť alebo kopírovať akékoľvek jeho časti, videá a fotografie bez písomného súhlasu autora. Ďakujem, že to akceptujete a dodržiavate. 

Informácia pre tých, čo majú zakúpený iba modul LETENKY

Ak ste si zakúpili iba modul letenky, nebudú vám chodiť emaily, ako je to popísané vyššie. V hornom menu kliknite na tlačidlo MODULY a potom na modul č. 5 – LETENKY. Pokračujte až po úlohu 3. týždňa. Do iných sekcií a modulov nemáte zakúpený prístup a systém vás do nich nevpustí. Ak si chcete dokúpiť ďalšie časti online školy cestovania, samozrejme môžete. KLIKNITE TU.

Vstupujete do členskej sekcie, ktorá je určená iba pre „študentov“ Prvej online školy cestovania. Kliknite tu a prihláste sa prihlasovacími údajmi, ktoré vám prišli emailom: