Cestopis Nórsko

 Bola som v rovnakej situácii. Mala som obrovskú túžbu vidieť Nórsko, zároveň som však vedela, že je to extrémne drahá destinácia. Chceli sme ísť celá rodina, teda všetko sme počítali x štyri. 

Dnes som plná dojmov z tejto nádhernej krajiny, pozeráme si s rodinou fotky a spomíname na všetko, čo sme tam videli a zažili.

Aby sme to finančne zvládli, rozhodli sme sa cestovať na vlastnú päsť a ušetrené peniaze investovať radšej do zážitkov, ako do cestovnej kancelárie. Ja viem, nič prevratné som nevymyslela- veď to, že dovolenky na vlastnú päsť sú oveľa lacnejšie, už predsa viete. 

Ak chcete cestovať bez cestovky a šetriť svoje peniaze, ale nechcete tráviť hodiny pri internete čítaním a hľadaním informácií, vymýšľaním a plánovaním cesty, je tu kompletný itinerár 14 dňovej dovolenky v Nórsku. Kniha je elektronická, môžete si ju stiahnuť do mobilu a máte pri potulkách Nórskom všetky informácie stále so sebou. 

Čo sa v ňom dozviete?

Na 57 stranách sa dozviete úplne všetko. Nebojte sa, nemusíte toľko čítať. E-Book obsahuje viac ako 100 fotografií z tejto krásnej krajiny, niekoľko máp a 7 videí.


To najlepšie na záver

Otvorene vám poviem koľko nás to stálo, koľko sme minuli na stravu, na vstupy, na trajekty a parkovné, na naftu a ubytovanie. Prehľadne som spísala VŠETKY položky (dokonca som tam zarátala aj magnetky, ktoré som si kúpila). 

____________________

Dám vám tipy, kde by sa dalo ešte ušetriť.

____________________

Pridám vám aj moje osobné odporúčania, čo si zobrať. A verte mi, niektoré položky by vás určite ani nenapadlo zobrať si na dovolenku.

____________________

Dostanete presný návod, čo sa dá reálne stihnúť, aby ste si to stihli aj užiť a nielen sa naháňať. 

____________________

Dostanete popis cesty deň za dňom spolu s mapami. 

____________________

Na záver VEĽKÉ POROVNANIE CIEN – konkrétne vyčíslenie. A to ešte len budete pozerať, koľko sa dá ušetriť 🙂  

  

Koľko to stojí?

Celý kompletný itinerár plný inšpiratívnych fotografií a odkazov na užitočné stránky aj s podrobným finančným rozpočtom stojí symbolických 12,90 € / 350 CZK. Dokáže vám však ušetriť niekoľko násobne viac.

 VY HO MÔŽETE MAŤ ZADARMO. AKO?

 

 

Všetci tí, ktorí to myslia s cestovaním na vlastnú päsť naozaj vážne a stanú sa majiteľmi „Manuálu  nezávislého cestovateľa- krok za krokom ako si naplánujete a zorganizujete dovolenku na vlastnú päsť“ dostanú e-Book 

CESTOPIS NÓRSKO AKO DARČEK ZDARMA 

OBJEDNAJTE SI HNEĎ TERAZ

Close Menu