Túžite po nezabudnuteľnej dovolenke, ktorá vás bude stáť o tretinu až polovicu menej, ako ste boli doteraz zvyknutí?

Chcete vidieť nielen Európu, ale aj vzdialenú exotiku?

Radi by ste dovolenkovali častejšie, ako raz za rok?

Neviete, ako to finančne zvládnuť a nezruinovať rodinný rozpočet?


AK STE ASPOŇ NA JEDNU OTÁZKU ODPOVEDALI ÁNO, STE TU SPRÁVNE

Spoliehate sa na ponuky cestovných kancelárií? 

Dovolenku si síce užijete, ale ju aj neskutočne preplatíte? 

Dovolenkové destinácie si vyberáte podľa ceny a nie podľa vašich tajných snov a túžob?

Stalo sa vám, že ste na dovolenke vôbec neboli, lebo ste nemali dostatok peňazí? 

Poznám to!

Kedysi som aj ja takto cestovala. Vysnívala som si nejakú destináciu a potom som zistila, že je to príliš drahé, že na to nemáme peniaze. O sumách za exotiku ani nehovorím. Buď sme nešli nikde, alebo sme museli prispôsobiť výber destinácie našim financiám. A tak veľmi som túžila vidieť všetky tie vzdialené miesta. Potom som sa naučila to, čo viem teraz.

Odvtedy si s rodinou dovolenky užívame oveľa viac a svoje cesty si plánujeme presne podľa toho, čo nás baví. Leňošenie na pláži, turistika, návšteva historického mesta, nákupy či adrenalínové športy. Počas jednej dovolenky stihneme všetko, čo chceme. Naše cesty za zážitkami nás stoja o tretinu až polovicu menej peňazí ako v minulosti. A naviac, môžeme si dovoliť cestovať aj viackrát v roku

Minulý rok sme strávili 5 dní na parádnej lyžovačke v Rakúsku a potom skoro 3 týždne cestovaním po USA a Latinskej Amerike. V máji sme absolvovali 5 dňovú vínnu cestu v nádherných Moldavských viniciach, potom úžasné 2 týždne turistikou v Nórsku. Leto sme zakončili 5 dňovou babskou jazdou na slnečnej Malte. Medzitým sme stihli aj zopár predĺžených víkendov v rámci Slovenska. 

Tento rok už mám naplánované ďalšie 4 dovolenky. No ako sa poznám, ešte niečo do tohoto zoznamu určite pribudne.

Ako to dokážem finančne zvládnuť?

Nie, nie som majiteľka úspešnej firmy, ani som sa nevydala za žiadneho milionára. Volám sa Gabika Remšíková a som obyčajná zamestnaná manželka a matka dvoch detí. Túžba po cestovaní a spoznávaní nových krajín ma nútila hľadať také riešenia, aby sme mohli cestovať celá rodina nielen v Európe, ale aj v exotických krajinách. Preto som sa naučila cestovať bez cestovky. 

Teraz si môžeme dovoliť cestovať tak často, ako sa dá. Teda vždy, keď máme čas a peniaze. Počas dlhých rokov som sa naučila MAŤ čas a MAŤ peniaze.

Doteraz sme precestovali 45 krajín na 5 kontinentoch sveta. Boli sme skoro vo všetkých krajinách Európy, precestovali sme krížom krážom úžasný Nový Zéland, vystúpili sme na sopku Batur v Indonézii, kúpali sa na slávnej Miami beach na Floride. Užívali sme si relax na bielych plážach exotických Maledív a na Srí Lanke. Strávili sme niekoľko dní plavbou na lodi v Karibiku, či nezabudnuteľnú dovolenku na ostrove Langkawi v Malajzii alebo v exotickej Kube

Navštívili sme svetové aj európske veľkomestá ako je Kuala Lumpur, Londýn, Moskva, Barcelona, Miami a mnoho iných. Náš rodinný cestovateľský zoznam sa každý rok rozširuje…

Všetky dovolenky som zorganizovala bez pomoci cestovnej kancelárie a ušetrila som tak niekoľko sto až tisícok euro z nášho rozpočtu. 

Toto všetko môžete zažiť a vidieť aj vy. A ešte oveľa viac.

Predstavte si, že dovolenkujete na mieste, o ktorom ste doteraz iba čítali, či videli na fotkách...

USA Death Valley

Ráno vás zobudí šum a vôňa blízkeho oceánu. Chcete sa kúpať v krištáľovo čistej vode, ležať na bielej pláži či vyskúšať adrenalínové vodné športy? Alebo pôjdete do divokej prírody? Na safari či do historického mesta? 

A čo večer? 

Pôjdete sa zabávať na diskotéku? Alebo sa radšej prejdete po nádhernej pláži pod kokosovými palmami, dáte si večeru pri sviečkach v štýlovej reštaurácii a budete ochutnávať miestnu exotickú kuchyňu? 

Nemusíte sa nikomu a ničomu prispôsobovať, jedine hrúbke vašej peňaženky.  

Objavte, aké jednoduché je cestovanie bez cestovky!

Skúste si spočítať, koľko času venujete výberu vašej dovolenky cez cestovku. Alebo kúpite prvú, ktorá vám v katalógu či na internete padne do oka? 

Asi nie, však? 

Určite porovnávate ceny a výbavu hotelov, ponuku stravy a iných služieb. Sledujete recenzie hotelov, cestovných kancelárií a mnoho iných ďalších kritérií. Čo tak investovať tento čas do plánovania dovolenky na vlastnú päsť a ešte pri tom aj parádne ušetriť?

Páči sa vám táto predstava? 

Tak ju poďme spoločne zmeniť na realitu

Aby som vám vašu cestu uľahčila, rozhodla som sa moje bohaté cestovateľské skúsenosti spísať v e-booku. 

Naučíte sa do detailov všetky postupy, vďaka ktorým si aj vy budete vedieť naplánovať a zorganizovať svoju vysnívanú dovolenku za oveľa menej peňazí, ako doteraz. 

Vďaka tomu môžete navštíviť krajiny o ktorých ste doteraz iba snívali pri pozeraní fotiek či cestopisov a môžete cestovať oveľa častejšie.

Myslíte si, že na plánovanie tohtoročnej letnej dovolenky je ešte čas? Nie je. Nikdy neviete, kedy „vyskočí“ super akcia na letenky či ubytovanie. Ja už mám letenky na tento rok kúpené. A nie len jednu. Teraz mám dostatok času na organizovanie ostatných vecí a vďaka tomu vychytám tie najlepšie ceny a ušetrím ešte viac peňazí. 

Šťastie praje pripraveným- tak buďte pripravení!

V e-booku nájdete celé moje cestovateľské know-how:

To je všetko? Nie, je tam oveľa viac!

Všetko sa naučíte cez jednoduché a zrozumiteľné VIDEONÁVODY a FOTONÁVODY 

Vďaka nim to hravo zvládnete. Aj vtedy, ak:

– neviete jazyk,

– ste technický antitalent a počítače sú pre vás „španielska dedina“,

nemáte čas na „gúglenie“ a hľadanie.   

Vôbec nezáleží na veku, na jazykovej či počítačovej zdatnosti.

Koľko e-book stojí?

Cena e-booku je 22,90 €/ 599 CZK + získate niekoľko super bonusov v hodnote 15,70 € zdarma. Garantujem vám však, že využitím iba jedného jediného tipu ušetríte pri vašej ďalšej dovolenke alebo výlete 30 €. A takýchto tipov je v e-booku niekoľko.

Cenu som stanovila som tak, aby ste mohli cestovať a dovolenkovať všetci. Ale súčasne tak, aby vás donútila e-book nielen prečítať, ale všetky nové veci začať využívať v praxi. Je to len zlomok skutočnej hodnoty, ktorú dostanete, nakoľko sú v ňom moje poznatky a skúsenosti zozbierané z cestovania na vlastnú päsť počas niekoľkých rokov. Počas týchto rokov som strávila nespočetné množstvo hodín či dní:

Vy už nemusíte!

Všetko máte prehľadne spísané a dostanete potrebné informácie na „zlatom podnose“:

Cena e-booku je 22,90 € alebo 599CZK 

+ dostanete niekoľko super bonusov v sume 15,70 euro zdarma. 

Som si istá, že už pri vašej nastávajúcej dovolenke či výlete ušetríte niekoľkonásobne viac, ako teraz zaplatíte. 

Za túto sumu vybavíte priemerný nákup na 1-2 dni pre 4 člennú rodinu, či natankujete naftu do polovice nádrže vo vašom aute. 

Alebo sa naučíte cestovať na vlastnú päsť a začnete pri cestovaní a dovolenkovaní šetriť svoje peniaze.  

Koľko stojí priemerná týždenná dovolenka pre 4 člennú rodinu v európskom letovisku cez cestovku?

Minimálne 2500- 3000 €,

a to musíte poriadne hľadať, aby bolo v cene všetko, čo chcete mať. All inclusive, hotel na pláži, zľavy pre deti. Čo by ste povedali napríklad na 3 týždňovú dovolenku na Bali pre celú 4 člennú rodinu za 3500 € ? 

Vidíte ten rozdiel?

Za cenu týždňovej dovolenky v Európskom letovisku cez cestovku môžete byť 2-3 týždne v exotike bez cestovky. Alebo bude vaša najbližšia dovolenky v Európe o tretinu až polovicu lacnejšia.

Stále váhate?
Pozrite sa, čo všetko v e-booku nájdete.

 Možno si poviete si, že takýchto „návodov“ je na internete celá kopa. Možno áno. Tu ich však máte všetky pohromade v jednom ucelenom e-booku. Ušetríte tak množstvo času, ktoré by ste inak strávili nekonečným hľadaním a googlením. Čas predsa môžete využiť aj inak, nie?

Čo však určite nenájdete nikde inde je súbor praktických VIDEONÁVODOV a FOTONÁVODOVv ktorých sa dozviete a naučíte, ako postupovať pri konkrétnych krokoch plánovania vašej dovolenky.

Možno vás práve teraz napadajú tieto otázky​:

Pre zobrazenie odpovedi kliknite na otázku, ktorá vás zaujíma:

Určite áno. E-book je písaný tak, aby plánovanie a organizáciu zvládli aj tí, ktorí nevedia cudzí jazyk. Navyše, je v ňom aj niekoľko pomôcok, ktoré vám pomôžu pri samotnom cestovaní a dorozumení sa, aj keď nie ste jazykovo zdatní.

Určite áno. Práve pre vás sú určené videonávody a fotonávody, aby ste mali plánovanie a organizáciu vašej dovolenky ešte viac uľahčenú. Je napísaný presne v takom poradí, ako plánujem dovolenku aj ja. Ak budete postupovať podľa manuálu, nemôžete na nič dôležité zabudnúť.

Áno, e-book je vhodný aj pre vás. Dovolenka nie je iba rezervácia ubytovania. Potrebujte zabezpečiť oveľa viac dôležitých vecí. Od leteniek cez ubytovanie, dopravu, očkovanie, víza, požičanie auta a podobne. Je toho viac a všetkým týmto témam sa v e-booku venujem.

Myslím si, že áno. E-book obsahuje rôzne rady, tipy a overené vychytávky. Nájdete tam množstvo odkazov na FB skupiny, aplikácie a užitočné web stránky. Aj cestovatelia, ktorí cestujú na vlastnú päsť potvrdili, že sa v e-booku dozvedeli viacero noviniek.

Myslím si, že v tomto prípade ho už nebudete potrebovať.

Žiadny strach. Záleží mi na vašej spokojnosti, takže máte 5 dennú garanciu vrátenia peňazí. Ak zistíte, že v e-booku nie sú informácie, ktoré ste čakali, bez ďalších otázok vám vrátim plnú sumu peňazí späť. Jednoducho mi napíšete mail a hotovo.  

Naviac dostanete zdarma tieto 4 bonusy + 1 darček

Dovolenková lekárnička- čo do nej?

Ako bývalá zdravotná sestra som pre vás pripravila praktický zoznam liekov, ktoré by mala obsahovať vaša dovolenková lekárnička spolu so základným popisom, kedy a ako ich použiť. Som si istá, že menej závažné ochorenia a drobné úrazy s nimi zvládnete bez návštevy lekára. Zoznam- checklist je v PDF, vytlačíte si ho a jednoducho odškrtávate. Môže vám poslúžiť aj ako nákupný zoznam v lekárni.

Hodnota bonusu: 2,90 €

Čo si nezabudnúť zbaliť?

Pripravila som aj 3 checklisty balenia batožiny na 3 rôzne druhy dovoleniek. Na dovolenku pri mori, v meste a na horách. S týmto zoznamom už nezabudnete na nič dôležité + obsahuje moje vlastné dovolenkové „vychytávky pri balení“. Čo je to? Drobnosti, ktoré sa v určitých situáciách stávajú veľmi dôležitými. Checklisty sú v PDF, stačí vytlačiť a pri balení odškrtávať.

Hodnota bonusu: 2,90 €

VIP skupina na facebooku + moja podpora

Členstvo v uzavretej VIP skupine na Facebooku, ktorá je určená iba pre majiteľov e-booku. Nemusíte sa obávať. Skupina je uzavretá a nikto okrem členov nevidí, čo sa v nej deje. Môžete sa ma čokoľvek opýtať, ak potrebujete s niečím pomôcť či poradiť- budem v nej prednostne odpovedať na všetky vaše otázky ohľadom cestovania.  

Odkazy

Prehľadný zoznam všetkých použitých odkazov a videí, zoradený podľa jednotlivých kapitol. Takto vám už neujde žiadna dovolenková vychytávka.

Cestopis Nórsko

DARČEK ZDARMA– úplne nový CESTOPIS NÓRSKO- čo sme videli za 14 dní, čo sme nestihli a prečo sa chceme vrátiť. Tento bonus začne platiť až po ukončení 14 dňovej garančnej lehoty na vrátenie peňazí a príde vám automaticky v samostatnom e-maile.

Hodnota bonusu: 9,90€

Čo povedali ostatní čitatelia a cestovatelia?​

Ebook sa čítal výborne. Celý čas som mala pocit, ako keby som sa rozprávala so svojom dobrou kamarátkou- cestovateľkou. Je to napísane veľmi ľudsky. Ebook obsahuje množstvo konkrétnych príkladov. Aj pre mňa, ako skúsenú cestovateľku na vlastnú päsť, priniesol veľa nových zistení. V každej téme ide naozaj do hĺbky a problematiku vysvetlí do najmenších podrobností. Jedno viem určite - s týmto ebookom sa vo svete naozaj nestratíte. 🙂
Zuzana Dudriková
Spolu nás baví svet
www.spolunasbavisvet.sk
Som nadšenáááá, akým spôsobom je e-book spracovaný. Teraz už viem, že s týmto manuálom môžem ísť do všetkých kútov sveta. A isto sa s ním nestratím. Gabika myslela úplne na všetko, rady a tipy od A - Z, napísané na základe vlastných skúseností. Páči sa mi, že sú tam aj videonávody, podľa ktorých sa dá postupovať na niektorých stránkach. Je lepšie to aj vidieť ako 100-krát čítať. E-book pomôže ušetriť stovky eur a zbytočných nervov pred a počas dovolenky. Je to pomocník, ktorý je 100% pripravený pomôcť kdekoľvek a na čokoľvek, aby bola moja cesta a dovolenka príjemným zážitkom. Gabika, ďakujem za množstvo rád, informácií i tipov, ktoré mi ušetria nielen peniaze, ale aj čas pri organizovaní dovolenky. 🙂
Žanet Čekanová
Sprievodkyňa zrkadlenia
www.zanetcekanova.sk
Naprosto skvělý návod pro začátečníky, pokročilé nebo pro ty, které už cestování s cestovkou tak trochu nebaví... V e-booku jsem našla spoustu úžasných rad, tipů i odkazů. Nejen že si po přečtení dovedu představit, že jednou na dovolenou poletíme, ale navíc mám chuť okamžitě někam vyrazit a všechny ty tipy vyzkoušet... ❤​
Bára Veselá
Veselá domoškola
www.veselabara.cz
Jestli milujete adrenalin, řešíte vše nejraději na poslední chvíli a nevadí vám připlatit si, tak tento e-book nepotřebujete. Jestli ale máte raději své cesty pod kontrolou a chcete se spolehnout, že na nic důležitého v té záplavě úkolů nezapomenete, tak ho berte. Ušetří vám hodně času a nervů. Přehledné popisy, video návody na místech, kde by se člověk mohl ztratit a hromada osobních skušeností a tipů.
Alžbeta Vintrová
Lékárnička v nás
www.lekarnickavnas.cz

Už nemusíte hľadať a pozerať predražené ponuky cestovných kancelárií

Začnite si plánovať svoju vysnenú dovolenku a cestu za zážitkami sami.

 Cena e-booku je 22,90 € alebo 599 CZK + dostanete k nemu bonusy v cene 15,70 euro zdarma. 

Ak sa potrebujete niečo opýtať, alebo máte problém s objednávkou, napíšte mi na: info@gabikaremsikova.sk

Close Menu