ROADTRIP ZÁPAD USA

 Boli sme v rovnakej situácii. Vedeli sme, že chceme vidieť najkrajšie americké národné parky, vyštverať sa na Angels Landing v Zione, prejsť sa po území indiánov v Monument Valley v Utahu, okúpať sa na slávnej Santa Monica Beach v Los Angeles, prejsť sa po Golden Gate Bridge v San Francisco, nakuknúť a možno aj vyskúšať kasína v Las Vegas a mnoho iného. 

Tak ste tu správne

zapad usa

V tomto eBooku nájdete kompletný itinerár našej 19 dňovej cesty po západnom pobreží, kedy sme prešli Californiu, Nevadu, Arizonu a Utah, videli sme 4 veľkomestá a 8 národných parkov. 

Ak aj vy chcete cestovať a šetriť svoje peniaze, ale zároveň nechcete tráviť celé dni pri internete čítaním a hľadaním informácií, vymýšľaním a plánovaním cesty, je tento itinerár presne to, čo potrebujete mať. 

Kniha je elektronická, môžete si ju stiahnuť do mobilu a máte pri potulkách USA všetky informácie stále so sebou. 

Čo v itinerári nájdete?

Na 128 stranách nájdete všetky dôležité informácie.

Presný popis našej cesty + odporúčania, čo a kde vidieť. Dozviete sa, kde sme spravili chybu v plánovaní a čo treba urobiť inak.

Odkazy na hotely aj s cenami a odporúčaniami či tam ísť, alebo nie.

13 máp s popisom vzdialeností.

Podrobný finančný rozpočet rozdelený po položkách (doprava, ubytovanie, strava, vstupy, suveníry… ).

Porovnanie, koľko sa na podobnej dovolenke dá ušetriť. A to ešte len budete pozerať + tipy, kde by ste mohli ušetriť ešte viac.

Viac ako 200 fotiek z tejto krajiny + videá.

Odkazy na stránky, ktoré budete potrebovať pri plánovaní vašeho výletu. Nemusíte ich hľadať, všetko máte v jednom eBooku.

Koľko to stojí?

Kompletný itinerár s dôležitými informáciami a odkazmi na užitočné stránky, plný fotiek, odporúčaní a s podrobným finančným rozpočtom stojí iba 14,90 € / 400 CZK. Garantujem vám, že vám však dokáže ušetriť stovky euro. 

DARČEK ZDARMA - ponuka platí obmedzený čas

do 30.4.2024 vám pribalím aj Itinerár Nórsko v hodnote ďalších 12,90€ / 350 CZK úplne zdarma. Príde vám emailom po 7 dňoch od zakúpenia Itineráru Roadtrip západ USA.

Kde si ho môžete objednať?

Všetky platby prebiehajú prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány Comgate a pri žiadnom spôsobe platby nemám prístup ku vašim platobným údajom.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Close Menu