Riešenie existuje

Stiahnite si ZDARMA tento cestopis a dozviete sa všetky potrebné informácie od niekoho, kto tam bol a všetko zažil na vlastnej koži. Otvorene vám poviem, čo sa mi páčilo a čo nie, kde sa oplatí ísť pozrieť a čo treba vidieť.

Zaujíma vás, kde sme bývali, či ako sme sa presúvali po ostrove? Koľko stoja vstupy do atrakcií? Ako sme sa stravovali? Na konci cestopisu nájdete podrobný rozpis koľko nás to celé stálo a rady, kde by sa ešte dalo ušetriť.

Ako BONUS je v e- booku 80 fotiek z tejto krajiny, 9 máp na lepšiu orientáciu po ostrove a 3 videá. 

cestovateľov už čítalo ebook Malta. Pridajte sa k nim aj vy.
0

Čo napísali čitatelia eBooku?

Musím Vám povedať, že tak parádny článok, ako bol ten Váš som dávno nečítala od žiadneho cestovateľského blogera, a to ich sledujem zopár. 🙂 Veľmi sa mi páčil presný plán Vašich výletov, čo sa kde dá vidieť, za koľko, Váš pohľad na to... a na konci mapka... super!!!! Potom zhrnutie nákladov a odporúčania, čo sa dá ešte vidieť. Takto si to predstavujem, aby mal čitateľ aj predstavu, keď si číta o niečom, kde ešte nebol. Takže Vám chcem vysloviť veľkú pochvalu, veľmi sa mi ten článok páčil. Jeho podanie a spracovanie. Každý takýto článok je pre mňa inšpiráciou.
Andrea Strechová
Zdravím Gabika, v januári som si stiahla informácie ohľadom Malty. Veľmi pekne ďakujem za tieto dôležité informácie, ktoré som využila na dovolenke vo februári. Veľmi nám to pomohlo. Robíte super prácu, len tak ďalej. Som rada, že som našla tento blog. Cestovali sme prvý krát na blink a dovolenka bola úžasná. Môj muž prvý krát letel a cestoval loďou. Už sa chystáme na ďalšiu dovolenku v jeseni, kam rozhodneme sa na poslednú chvíľu. Ešte raz ďakujem
Jana Bakičová
lektorka Enkaustiky
Bola som prekvapená, čo všetko sa dá na Malte stihnúť za 5 dní. Váš podrobný popis je určite veľmi dobrým návodom pre neznalého. Možno aj využijem, ale musím nájsť ďalšieho záujemcu o tento ostrov, nakoľko manžela môj výber ostrova nezaujal. A sama sa nevyberiem na cesty. Musím ešte mrknúť na Vašu www, prípadne fb, možno získam novú inšpiráciu. Prajem Vám ešte veľa pekných cestovateľských zážitkov.
Viera Vrtichová
Close Menu