eBooky, cestopisy a hotové itineráre

Klikni na itinerár a prečítaj si viac

Azory
Azory volajú aj európsky Hawaii. Je to naozaj tak? Všetko sa dozvieš v cestopise z Azorského ostrova São Miguel.
Klikni tu
Vydajte sa do krajiny ohňa a ľadu. Aj keď je Island jednou z najdrahších krajín Európy, dajú sa vidieť všetky TOP miesta a nemusí vás to finančne zruinovať.
Klikni tu
Ryžové polia, nedotknutá príroda Hmongov, moderné veľkomestá, kopec histórie ale aj kopec turistických atrakcií, more a nádherné pláže, zátoky zapísané v UNESCO... to je Vietnam.
Klikni tu
Túžite vidieť veľkomestá, túlať sa po národných parkoch, či sa kúpať na svetoznámych plážach? Ideálne všetko počas jednej dovolenky a za zlomok zvyčajnej sumy?
Klikni tu
Majestátne štíty 5000 m vysokého Kaukazu, dedinka "na konci sveta", história, príroda, vodopády, moderné veľkomesto, dobré víno, jedlo a milí ľudia. To je v skratke Gruzínsko.
Klikni tu
Chcete ujsť od sychravej zimy do tepla? Nechcete, aby to stálo veľa? Dá sa to "zmáknuť" naozaj za super cenu. Okrem zaujímavostí o krajinách sa dozviete aj komplet finančný rozpočet.
Klikni tu
Začítajte sa do podrobného itineráru a dozviete sa, čo sa dá stihnúť za 14 dní v Nórsku, čo sa oplatí vidieť a čo nie. Súčasťou cestopisu je aj podrobný finančný rozpočet.
Klikni tu
Chcete sa vybrať niekam do tepla? Nie moc ďaleko?  Rozmýšľali ste o Malte? Prečítajte si všetky pre a proti dovolenky na tomto ostrove + v eBooku nájdete aj podrobný finančný rozpočet.
Klikni tu

Práve sa pripravuje

Poznáte ich? Ešte nie? Stiahnite si eBook a šup s nimi do vášho mobilu. Už pri ďalšej dovolenke alebo výlete s nimi ušetrite zopár desiatok až stoviek euro. To sa oplatí, nie?
Klikni tu
Naučte sa krok za krokom, ako si naplánujete a zorganizujete super dovolenku presne podľa vašich predstáv a za oveľa nižšie ceny, ako ste boli doteraz zvyknutí. 
Klikni tu

Online kurzy

Prvá online škola cestovania

Staňte sa „študentom“ jedinečnej Prvej online školy cestovania. Je to komplexný 10 týždňový online kurz, v ktorom sa naučíte všetko, aby ste si vedeli naplánovať a zorganizovať dovolenku o tretinu až polovicu lacnejšie, ako ste boli zvyknutí doteraz. Súčasťou je aj VIP členská sekcia a mnoho super bonusov.

Modul letenky

Chcete cestovať tam, kde sa nedá dostať autom? Potrebujete super letenky. Viete ako a kde nájdete najlacnejšie a najvýhodnejšie letenky na trhu? Ako ich rezervujete? A viete, na čo si treba dať pozor? Nie? Naučím vás to na jednoduchých a zrozumiteľných video návodoch a foto návodoch..

Close Menu