eBooky, cestopisy a hotové itineráre

Klikni na eBook a prečítaj si viac

Poznáte ich? Ešte nie? Stiahnite si eBook a šup s nimi do vášho mobilu. Už pri ďalšej dovolenke alebo výlete s nimi ušetrite zopár desiatok až stoviek euro. To sa oplatí, nie?
Klikni tu
Naučte sa krok za krokom, ako si naplánujete a zorganizujete super dovolenku presne podľa vašich predstáv a za oveľa nižšie ceny, ako ste boli doteraz zvyknutí. 
Klikni tu
Začítajte sa do podrobného itineráru a dozviete sa, čo sa dá stihnúť za 14 dní v Nórsku, čo sa oplatí vidieť a čo nie. Súčasťou cestopisu je aj podrobný finančný rozpočet.
Klikni tu
Chcete sa vybrať niekam do tepla? Nie moc ďaleko?  Rozmýšľali ste o Malte? Prečítajte si všetky pre a proti dovolenky na tomto ostrove + v eBooku nájdete aj podrobný finančný rozpočet.
Klikni tu
Chcete ujsť od sychravej zimy do tepla? Nechcete, aby to stálo veľa? Dá sa to "zmáknuť" naozaj za super cenu. Okrem zaujímavostí o krajinách sa dozviete aj komplet finančný rozpočet.
Klikni tu
Túžite vidieť veľkomestá, túlať sa po národných parkoch, či sa kúpať na svetoznámych plážach? Ideálne všetko počas jednej dovolenky a za zlomok zvyčajnej sumy?
Klikni tu
Majestátne štíty 5000 m vysokého Kaukazu, dedinka "na konci sveta", história, príroda, vodopády, moderné veľkomesto, dobré víno, jedlo a milí ľudia. To je v skratke Gruzínsko.
Klikni tu
Ryžové polia, nedotknutá príroda Hmongov, moderné veľkomestá, kopec histórie ale aj kopec turistických atrakcií, more a nádherné pláže, zátoky zapísané v UNESCO... to je Vietnam.
Klikni tu
Azory
Azory volajú aj európsky Hawaii. Je to naozaj tak? Všetko sa dozvieš v cestopise z Azorského ostrova São Miguel.
Klikni tu
Vydajte sa do krajiny ohňa a ľadu. Aj keď je Island jednou z najdrahších krajín Európy, dajú sa vidieť všetky TOP miesta a nemusí vás to finančne zruinovať.
Klikni tu

Online kurzy

Prvá online škola cestovania

Staňte sa „študentom“ jedinečnej Prvej online školy cestovania. Je to komplexný 10 týždňový online kurz, v ktorom sa naučíte všetko, aby ste si vedeli naplánovať a zorganizovať dovolenku o tretinu až polovicu lacnejšie, ako ste boli zvyknutí doteraz. Súčasťou je aj VIP členská sekcia a mnoho super bonusov.

Modul letenky

Chcete cestovať tam, kde sa nedá dostať autom? Potrebujete super letenky. Viete ako a kde nájdete najlacnejšie a najvýhodnejšie letenky na trhu? Ako ich rezervujete? A viete, na čo si treba dať pozor? Nie? Naučím vás to na jednoduchých a zrozumiteľných video návodoch a foto návodoch..

Close Menu