Cestovateľské aplikácie, ktoré musíte mať vo svojom mobile

Nájdete ich v ebooku zdarma

cestovateľov ich už má vo svojom mobile
0

Čo povedali ostatní cestovatelia:

Gabikin eBook je nádherne vizuálne spracovaný praktický sprievodca mobilnými aplikáciami, ktoré uľahčujú cestovanie. Z vlastnej skúsenosti viem, že naozaj môžu ušetriť desiatky a niekedy dokonca až stovky eur. Sprievodné fotky ma okamžite nachutili na cestovanie, takže ešte v ten deň, ako som dočítala tento ebook, som začala plánovať dovolenku. 😀 Gabika, ďakujem aj za tvoje super tipy, ktoré uvádzaš pri každej aplikácii. Po prečítaní tohoto ebooku mám pocit, že cestovať na zaujímavé miesta môže naozaj každý- netreba sa obmedzovať vekom, neznalosťou jazyka, a dokonca ani počtom dní dovolenky. Je to jeden z najužitočnejších ebookov, aké som v poslednej dobe čítala.
Zuzana Dudríková
Tvůj e-book je skvělý! Já se zatím k cestování jen odhodlávám, příliš věřím tomu, že to s malými dětmi nejde:-), ale moc se mi líbil. O některých aplikacích už sice nějakou dobu vím, ale mám z toho trochu obavy a je dobré slyšet od někoho, kdo na tom není finančně zainteresovaný, že to funguje a že je to důvěryhodné. Totéž platí o dalších aplikacích, které pro mě byly zajímavou novinkou. Jdu plánovat cestu, z těch krásných fotek dýchá úžasná atmosféra, hned bych jela.
Alžbeta Vintrová
Gabriela připravila opravdu poutavý a výstižný eBook o cestování. Ze začátku jsem si říkala, zda se dozvím něco nového, co ještě nevím. O to větší překvapení to pro mě při čtení bylo. Tak krásně a jednoduše vysvětlené aplikace, které Vám můžou výrazně usnadnit cestování a navíc ušetřit spoustu peněz. Je znát, že Gabriela moc dobře ví, o čem píše a je opravdu zkušená, což dokazují i krásné fotky z mnoha míst celého světa.
Andrea Kmentová
Gabikin eBook mi dokonale potvrdil informácie, ktoré som počula z okolia, ale zatiaľ nevyužívala. Niektoré z aplikácií využívam a je to skutočne na nezaplatenie, keď je človek v núdzi. Rozhodne sa chystám vyskúšať aj ostatné, ktoré Gabika spomína. Ak radi cestujete alebo chcete začať, určite začnite s týmito radami a aplikáciami.
Martina Pastoráková
Ako opatrovateľka v Rakúsku sa síce za prácou nacestujem až, až, napriek tomu sa mi však cestovanie neprejedlo a rada niekam vyrazím aj vo voľnom čase. Som ale taký opatrný cestovateľ, radšej sa zverím do rúk cestovke a zaplatím oveľa viac. Netušila som, že existujú mobilné aplikácie, ktoré cestovateľovi v mnohom uľahčia život a ešte aj ušetria peniaze. Gabrielin e-book a rady v ňom ma navnadili skúsiť to na vlastnú päsť, bez cestovky. Keď to zvládajú iní, zvládnem to aj ja.
Marta Kluchová

Ak by ste mali problém so stiahnutím e-booku, napíšte mi na: info@gabikaremsikova.sk

Close Menu