Áno? Tak ste tu správne.

Aj ja som mala rovnaké sny a túžby – chcela som cestovať a vidieť svet, no dlho sa mi to nedarilo plniť. Chýbalo mi to základné. Kopec peňazí na všetky tie blízke aj vzdialené destinácie.  

Vždy som si myslela, že cestovanie je drahé. Že na to nemám a že sa ďalej ako do Európy nikdy nepozriem. Aj vy máte ten pocit? Áno uznávam, že v tejto corona kríze to zrejme ešte nejaký čas ďalej ako do Európy nepôjde. No verím, že čoskoro sa aj toto zmení a budeme sa môcť bez obáv pustiť do sveta.

Letecky do exotiky?

A s celou rodinou? To už vôbec nepripadalo do úvahy. Kedysi. Teraz je našťastie všetko inak. Dnes viem, že cestovanie už nie je také nedostupné, ako bolo ešte pred pár rokmi. Viem o čom hovorím, celá rodina cestujeme niekoľko krát ročne do rôznych kútov sveta. 

Teraz už viem nájsť tak lacné letenky, že si musíme vyberať, kde chceme ísť. Pretože ak by som mala využiť všetky výhodné letenky, ktoré sa mi podarí objaviť, musela by som cestovať 12 mesiacov v roku. To by asi nešlo, však?

Podarilo sa mi kúpiť:

Ešte tento rok sa chystáme s rodinou na Sicíliu, kde ma jedna spiatočná letenka vyšla 10€, neskôr na Sardíniu za 60€ (to už bola celkom drahá letenka) a do Štokholmu za 20€. Nejaké plány sú už aj na budúci rok, to ešte nebudem prezrádzať kde. Poviem iba, že spiatočná letenka ma nevyšla viac ako 20€. Takto by som mohla pokračovať ešte ďalej.

Naučím aj vás, ako a kde si kúpite tak lacné letenky

„Výhoda“ terajšej doby je, že letecké spoločnosti sa snažia znovu lietať a rovnako sa snažia cestujúcich motivovať výhodnými cenami. Nie je problém nájsť letenku na Rhodos, Cyprus, Maltu či inde v Európe za 20 – 50€. Island či Gruzínsko pod 30 € spiatočne? Aj to sa dá.

Takže okrem toho, že som vám „počas corony“ pomáhala so stornami leteniek, stornami ubytovaní a zájazdov, čoraz častejšie sa začínate pýtať aj na letenky. 

Čoraz častejšie mi píšete:

Mám pre vás niečo lepšie

Nedám vám letenky, ale naučím vás všetko o ich hľadaní. Budete si vedieť sami vyhľadať tú najlepšiu a  najlacnejšiu letenku. Nielen teraz, ale už navždy 😉 + modul je doplnený o CORONA NOVINKY (prehľad zmien v cestovaní v dôsledku corony)

ONLINE skola cestovania modul letenky3D (1)

Aby ste mali všetky informácie pokope, všetky fotonávody a videonávody na jednom mieste – vybrala som pre vás ten najdôležitejší modul z celej Prvej online školy cestovania. Modul letenky. Prečo práve tento? Pretože dobrá a lacná letenka je základ lacného cestovania. 

Práve pre vás je určený MODUL LETENKY

Teraz nová a aktualizovaná verzia, doplnená o corona novinky:

  • ako sa zmení cestovanie po corone
  • podľa čoho si vybrať destináciu na leto 2020
  • čo so zaplatenými a zrušenými letenkami
  • čo so zaplateným zájazdom cez cestovku a ako sa dostanete k svojim peniazom

Pre tých, čo ma ešte nepoznáte sa predstavím: volám sa Gabika Remšíková, som manželka a matka dvoch detí a som vášnivá cestovateľka. Precestovala som už viac ako 48 krajín na 5 kontinentoch sveta. 

Väčšinou cestujeme celá rodina spolu. No ako deti rástli, boli dovolenky s cestovkou čím ďalej, tým drahšie. Musela som hľadať spôsoby, ako si splníme cestovateľské sny a nezruinujeme rodinný rozpočet. 

A našla som. Na základe mojich dlhoročných cestovateľských poznatkov a skúseností som vytvorila jedinečný online kurz “ Prvá online škola cestovania“, kde učím ostatných ľudí, ako si splnia ich cestovateľské sny za tretinové až polovičné sumy oproti cenám v cestovke. 

Kostarika

Práve z tohoto úspešného online kurzu, ktorým prešlo už desiatky spokojných cestovateľov, je aj modul letenky, ktorý videlo a učí sa podľa neho hľadať a rezervovať letenky už niekoľko stoviek cestovateľov.

Gabika připravila naprostý poklad pro lidi toužící svobodně cestovat - tedy i pro mě! Školu, kde se týden po týdnu naučíte, co potřebujete k tomu, abyste mohli vyrazit na svou vysněnou cestu. Předá vám nejen jasně a srozumitelně technické informace - kde hledat, jak postupovat, jak si cestu spočítat, na co si dát pozor, na co nezapomenout... ale také svoje cenné zkušenosti, které jsem spolu s video návody osobně hodně uvítala. Uvědomila jsem si mimo jiné, kolik jsem mohla na svých cestách ušetřit a zjistila jsem, že místo jedné dovolené za 2 roky jsem mohla mít 2 a víc za rok. Je to trochu k naštvání, ale co, teď už to vím! Moje další cesta bude plánována jedině pod Gabiným vedením a ještě ke všemu z pohodlí vlastního gauče. Těším se na to!
Janita Urbanová
www.janitaurbanova.cz
Myslela som si, že ako začiatočník samostatné cestovanie bez cestovky ako tak ovládam. Ale chcela som vedieť viac, tak som si kúpila Online školu cestovania. A musím povedať WAW. Všetko prehľadne, logicky, zaujímavo a jasne napísané a vysvetlené. Od hľadania leteniek, cez ubytovanie, poistenie, doklady a všetko podstatné, na čo treba myslieť. Každý detail spomenutý. Neuveriteľné. Ani som netušila, čo všetko treba na cestách vybaviť. A tie videá, tak tie sú fakt k nezaplateniu. Ďakujem. Už pri prvom výlete sa mi investícia do online školy vrátila, a to sme boli iba na Slovensku. Som zvedavá, koľko ušetrím nabudúce.
Tatiana Pagáčová

Splňte si aj vy ten SVOJ cestovateľský sen

Bahamy
Belize
Bali
slony
Juhoafrická republika
Kuba
Srí Lanka
Jelikož jsem měl plno práce, tak jsem se teprve o víkendu dostal k tomu, že jsem nahlédl na stránky Prvé školy cestování a musím přiznat, že to bylo jako bych se začetl do nějaké napínavé knížky a nemohl jsem se od toho odtrhnout a nakouknul jsem nakonec i do dalších modulů. Wau, máte to perfektně zpracované, spousta odkazů, kde co najdeme a praktických rad. Určitě nám to ušetří hodně peněz, času a vyhneme se tak spoustě nepříjemných situací na cestách, které by mně ani nenapadli.
Karel Gabauer

Nakuknite dovnútra:

Koľko to stojí?

Za najdôležitejší modul z celej Prvej online školy cestovania – modul letenky som zvolila symbolickú sumu. Môžete ho mať iba za 9,99 € / 289 CZK, čo je naozaj iba zlomok jeho skutočnej hodnoty. Predstavte si, že vďaka radám, ktoré sa v ňom dozviete ušetríte stovky €, ktoré by ste inak zaplatili za predražené letenky. Tomu je teraz koniec. 

Za túto sumu dostanete kompletný videonávod, ako si jednoducho nájdete a rezervujete letenky do akejkoľvek destinácie na svete, niekoľko fotonávodov. Návod som doplnila o zmeny v cestovaní v dôsledku corony + čo robiť so zaplatenými letenkami a zájazdami cez agentúry.

Takisto tam nájdete aj zopár fotiek z našich ciest v sekcii Cestovateľské inšpirácie a úlohu týždňa, v ktorej si prebrané „učivo“ môžete prakticky vyskúšať.

Navyše, dostanete 3 super bonusy v hodnote ďalších 5,90 € úplne ZDARMA

Bonus číslo 1

Ešte nikdy ste neleteli lietadlom? Neviete, ako sa orientovať na letisku? Čo s batožinou? Ako prejdete bezpečnostnou a pasovou kontrolou? Čo znamenajú všetky tie nápisy? Ako sa tam zorientujete? Bonus  „Ťahák na letisko a cestu lietadlom“ je práve pre vás. Vytlačte si ho, vystrihnite a vzniknú vám kartičky do vrecka či do peňaženky. Alebo si ich uložte do mobilu. Ak nebudete niečo vedieť, iba nakuknite. Všetko je napísané krok za krokom tak, ako jednotlivé úkony nasledujú na letisku, v lietadle a po pristátí.

Hodnota bonusu: 5,90 €

Bonus číslo 2

Uzavretá podporná VIP skupina na FB, kde je komunita rovnako naladených cestovateľov, ako ste vy. Počas online školy cestovania si v nej radíme a pomáhame, konzultujeme naše pokroky. Naša spoločná cesta však nekončí ani ukončením online kurzu a sme v kontakte aj naďalej. Spoločne si radíme a zdieľame naše cestovateľské úspechy, ale ja neúspechy. Prednostne v nej odpovedám na všetky cestovateľské dotazy, rady a prosby o pomoc. Aj počas tejto corona krízy som cestovateľom pomáhala s letenkami a ubytovaním.

Hodnota bonusu: nevyčísliteľná. Jeho hodnotu oceníte vtedy, keď si nebudete vedieť poradiť a máte sa na koho obrátiť.

Bonus číslo 3

Prístup do modulu letenky máte už navždy. Naviac, vždy budete mať najaktuálnejšiu verziu. Stačí sa prihlásiť a je to. Nemusíte nič inovovať ani aktualizovať. To všetko budem robiť ja za vás.

Hodnota bonusu: ťažko vyčísliť, zistíte časom, či to bola dobrá investícia. Verím, že áno.

Poznámka: bonus číslo 1 začne platiť až po ukončení 14 dňovej lehoty na vrátenie peňazí a príde vám v samostatnom emaile.

Online škola cestovania je nabitá informacemi pro všechny, kdo chtějí začít cestovat na vlastní pěst a zažívat tak dovolenou podle svých představ a finančních možností. Naučíte se nejen objednávat výhodné letenky, hledat ubytování a zajistit si dopravu v cílové destinaci. K tomu všemu dostanete hlavně spoustu užitečných rad a tipů, které vychází z mnoha cestovatelských zkušeností, které Gabika má. A to jen tak někde nevygooglujete. Osobní zkušenost je prostě nejvíc!
Petra Vymětalová

Možno máte nejaké otázky:

Kliknite na otázku, ktorá vás zaujíma:

Práve pre vás sú názorné videonávody a fotonávody, príklady a tabuľky, kde vás krok za krokom prevediem celým postupom hľadania a rezervácie letenky. Takže to určite zvládnete. Budete robiť presne to, čo ja vo videu.

Ukážem vám, ako si všetko potrebné prepnete do slovenčiny alebo češtiny. Tam, kde to nejde, pripravila som vám preklad anglických názvov a označení.

Modul je určený aj pre skúsenejších cestovateľov. Možno sa dozviete nové tipy, triky a možnosti, o ktorých ste doteraz nevedeli. Ak ste však precestovali krížom krážom svet bez cestovky a ovládate všetko ohľadom leteniek, tento modul už nebudete potrebovať.

Áno, v module letenky sú odkazy tak na slovenské, ako aj na české stránky.

Naozaj mi záleží na vašej spokojnosti. Ak sa vám Modul letenky nebude páčiť, môžete mi do 14 dní napísať email a ja vám vrátim peniaze bez ďalších otázok v plnej sume späť.

Kliknite na tlačidlo a pridajte sa k ostatným cestovateľom, ktorí už vedia, ako hľadať výhodné a lacné letenky.

Close Menu