Konečne sa cestovateľské podmienky, opatrenia a rôzne semafory uvoľnili a do mnohých krajín sa dá cestovať úplne slobodne, rovnako ako v dobe pred pandémiou. Veľa krajín sa naviac snaží prilákať turistov výraznými zľavami na ubytovanie, vstupmi do atrakcií či inými službami. Preto je teraz ideálny čas vyraziť do sveta. 

Aj vy chcete ísť na parádnu dovolenku, no neminúť majland?

V tom prípade sú nasledujúce riadky presne pre vás.

Keďže cestujeme bez cestovky už viac ako 15 rokov a všetky dovolenky a výlety organizujem sama, naučila som sa kopec „trikov“, ako si užiť dovolenku čo najviac, no minúť čo najmenej. Naučím to aj vás. Ak si myslíte, že práve VY to nezvládnete, pozrite si krátke video s Miriam:

Dnes viem, že cestovanie už nie je také nedostupné, ako bolo ešte pred pár rokmi. Viem o čom hovorím, celá rodina cestujeme niekoľko krát ročne do rôznych kútov sveta. Uznávam, niekde sa to s tými opatreniami skomplikovalo, no aj tak sa dalo cestovať bezpečne, zodpovedne a lacno. My sme využili „pandemické obdobie“ a užili sme si také destinácie, ako je Hawaii, Island či Azory. Všetko za výborné ceny a ako bonus s minimom turistov.

Sicília
Dubaj
Egypt

Vy, čo naše cesty za zážitkami sledujete už dlhšie na Instagrame alebo Facebooku viete, že sme cestovali pred pandémiou aj počas nej. Naše cesty sa vždy uberajú tým smerom, kde sa mi podarí „vyňuchať“ lacné a výhodné letenky.

Podarilo sa mi kúpiť:

Takto by som mohla pokračovať ešte ďalej…

Čoraz častejšie mi píšete:

Mám pre vás niečo lepšie

Nedám vám letenky, ale naučím vás všetko o ich hľadaní. Budete si vedieť sami vyhľadať tú najlepšiu a  najlacnejšiu letenku 😉 

modul letenky na fb

Vybrala som pre vás ten najdôležitejší modul z celej Prvej online školy cestovania – modul letenky. Prečo práve tento? Pretože dobrá a lacná letenka je zvyčajne základ lacného cestovania. 

Zopár príkladov, kde a za koľko sa môžete vybrať už toto leto

Mallorca

Termín 28.6.-5.7., 7 nocí. Letí sa z Viedne do Palma De Mallorca. Spiatočné letenky pre 2 dospelých a 1 dieťa 165€ s malou batožinou pre všetkých. Ubytovanie v apartmáne pri mori za 286,50€ pre všetkých. Komplet letenky + ubytovanie pre 3 člennú rodinu 451,50€/ 150,50€ na osobu.

Portugalsko

Algarve v Portugalsku, termín 29.6.-10.7., 2 dospelí a 2 deti. Spiatočné letenky z Viedne 159,92€ pre všetkých + ubytovanie v apartmáne 664€. Spolu na 11 nocí pre celú rodinu 823,92€/205,98€ na osobu.

Cyprus

Niečo aj z Prahy – spiatočné letenky na Cyprus pre 2 osoby za 2296 CZK, ubytovanie s all inclusive 17916 CZK. Spolu pre 2 osoby 20212 CZK/ 10106 CZK na osobu.

Toto sú reálne ceny leteniek, ktoré som našla v čase písania tohto textu, teda vo februári 2023. Pre celkovú predstavu som doložila aj príklady ubytovania – to samozrejme záleží od vašich preferencií, aké si vyberiete. Chcete ubytovanie priamo na pláži, alebo radšej v meste? Chcete so stravou, či sa budete stravovať sami?

Nie je nič výnimočné nájsť letenky do určitých destinácií za 10€, niekedy sa dajú nájsť aj lacnejšie. Vďaka takýmto lacným letenkám si môžete urobiť víkendový výlet hoci aj každý mesiac. Samozrejme, počítajte aj s nákladmi na ubytovanie, stravu a podobne… Treba však vedieť, kde a kedy takéto letenky hľadať. 

Chcete sa aj vy naučiť na zrozumiteľných video a fotonávodoch, ako a kde nájdete tú najlepšiu a najvýhodnejšiu letenku? 

Práve pre vás je určený MODUL LETENKY

Teraz nová a aktualizovaná verzia doplnená o zmeny v súvislosti s pandémiou. 

Pre tých, čo ma ešte nepoznáte sa predstavím: volám sa Gabika Remšíková, som manželka a matka dvoch detí a som vášnivá cestovateľka. Precestovala som už viac ako 50 krajín na 5 kontinentoch sveta. 

Väčšinou cestujeme celá rodina spolu. No ako deti rástli, boli dovolenky s cestovkou čím ďalej, tým drahšie. Musela som hľadať spôsoby, ako si splníme cestovateľské sny a nezruinujeme rodinný rozpočet. 

A našla som. Na základe mojich dlhoročných cestovateľských poznatkov a skúseností som vytvorila jedinečný online kurz “ Prvá online škola cestovania“, kde učím ostatných ľudí, ako si splnia ich cestovateľské sny za tretinové až polovičné sumy oproti cenám, na aké boli zvyknutí doteraz. 

Kostarika

Práve z tohoto úspešného online kurzu, ktorým prešlo už desiatky spokojných cestovateľov, je aj modul letenky, ktorý videlo a učí sa podľa neho hľadať a rezervovať letenky už niekoľko stoviek cestovateľov.

Gabika připravila naprostý poklad pro lidi toužící svobodně cestovat - tedy i pro mě! Školu, kde se týden po týdnu naučíte, co potřebujete k tomu, abyste mohli vyrazit na svou vysněnou cestu. Předá vám nejen jasně a srozumitelně technické informace - kde hledat, jak postupovat, jak si cestu spočítat, na co si dát pozor, na co nezapomenout... ale také svoje cenné zkušenosti, které jsem spolu s video návody osobně hodně uvítala. Uvědomila jsem si mimo jiné, kolik jsem mohla na svých cestách ušetřit a zjistila jsem, že místo jedné dovolené za 2 roky jsem mohla mít 2 a víc za rok. Je to trochu k naštvání, ale co, teď už to vím! Moje další cesta bude plánována jedině pod Gabiným vedením a ještě ke všemu z pohodlí vlastního gauče. Těším se na to!
Janita Urbanová
www.janitaurbanova.cz
Myslela som si, že ako začiatočník samostatné cestovanie bez cestovky ako tak ovládam. Ale chcela som vedieť viac, tak som si kúpila Online školu cestovania. A musím povedať WAW. Všetko prehľadne, logicky, zaujímavo a jasne napísané a vysvetlené. Od hľadania leteniek, cez ubytovanie, poistenie, doklady a všetko podstatné, na čo treba myslieť. Každý detail spomenutý. Neuveriteľné. Ani som netušila, čo všetko treba na cestách vybaviť. A tie videá, tak tie sú fakt k nezaplateniu. Ďakujem. Už pri prvom výlete sa mi investícia do online školy vrátila, a to sme boli iba na Slovensku. Som zvedavá, koľko ušetrím nabudúce.
Tatiana Pagáčová

Splňte si aj vy ten SVOJ cestovateľský sen

Bahamy
Belize
Bali
slony
Juhoafrická republika
Kuba
Srí Lanka
Jelikož jsem měl plno práce, tak jsem se teprve o víkendu dostal k tomu, že jsem nahlédl na stránky Prvé školy cestování a musím přiznat, že to bylo jako bych se začetl do nějaké napínavé knížky a nemohl jsem se od toho odtrhnout a nakouknul jsem nakonec i do dalších modulů. Wau, máte to perfektně zpracované, spousta odkazů, kde co najdeme a praktických rad. Určitě nám to ušetří hodně peněz, času a vyhneme se tak spoustě nepříjemných situací na cestách, které by mně ani nenapadli.
Karel Gabauer

Nakuknite dovnútra:

Koľko to stojí?

Za najdôležitejší modul z celej Prvej online školy cestovania – modul letenky som zvolila symbolickú sumu. Môžete ho mať iba za 9,99 € / 289 CZK, čo je naozaj iba zlomok jeho skutočnej hodnoty. Predstavte si, že vďaka radám, ktoré sa v ňom dozviete ušetríte stovky €, ktoré by ste inak zaplatili za predražené letenky. Tomu je teraz koniec. 

Za túto sumu dostanete kompletný návod, ako si jednoducho nájdete a rezervujete letenky do akejkoľvek destinácie na svete, niekoľko fotonávodov + 8 zrozumiteľných videonávodov v celkovej dĺžke viac ako 70 minút. Takisto aj zopár fotiek z našich ciest v sekcii Cestovateľské inšpirácie a úlohu týždňa, v ktorej si prebrané „učivo“ môžete prakticky vyskúšať.

Ako to prebieha?

  • Ihneď po zaplatení vám prídu prístupové údaje aj heslo do členskej sekcie – ak zaplatíte online kartou, je to ihneď, ak bankovým prevodom, zvyčajne do 2-3 dní. Jediné, čo potrebujete je internet a mobil, tablet alebo počítač.
  • Prihlásite sa do členskej sekcie a máte prístup ku všetkým informáciám, videám a fotonávodom ohľadom vyhľadávania a rezervácie výhodných a lacných leteniek.
  • Kedykoľvek sa ku všetkým informáciám a videám môžete vrátiť, keď ich budete potrebovať.
  • Ja celý modul letenky priebežne aktualizujem podľa toho, ako sa menia „pravidlá letenkového sveta“ – vy uvidíte po prihlásení vždy aktualizovanú verziu, nemusíte nič robiť naviac ani nikde prácne hľadať.
  • V uzavretej skupine na FB Plníme si cestovateľské sny sa môžete čokoľvek opýtať, čo vám nie je jasné, alebo s čím potrebujete pomôcť – prístup máte po zakúpení modulu letenky zdarma.

Navyše, dostanete 3 super bonusy v hodnote ďalších 5,90 € úplne ZDARMA

Bonus číslo 1

Ešte nikdy ste neleteli lietadlom? Neviete, ako sa orientovať na letisku? Čo s batožinou? Ako prejdete bezpečnostnou a pasovou kontrolou? Čo znamenajú všetky tie nápisy? Ako sa tam zorientujete? Bonus  „Ťahák na letisko a cestu lietadlom“ je práve pre vás. Vytlačte si ho, vystrihnite a vzniknú vám kartičky do vrecka či do peňaženky. Alebo si ich uložte do mobilu. Ak nebudete niečo vedieť, iba nakuknite. Všetko je napísané krok za krokom tak, ako jednotlivé úkony nasledujú na letisku, v lietadle a po pristátí.

Hodnota bonusu: 5,90 €

Bonus číslo 2

Uzavretá podporná VIP skupina na FB, kde je komunita rovnako naladených cestovateľov, ako ste vy. Počas online školy cestovania si v nej radíme a pomáhame, konzultujeme naše pokroky. Naša spoločná cesta však nekončí ani ukončením online kurzu a sme v kontakte aj naďalej. Spoločne si radíme a zdieľame naše cestovateľské úspechy, ale ja neúspechy. Prednostne v nej odpovedám na všetky cestovateľské dotazy, rady a prosby o pomoc.

Hodnota bonusu: nevyčísliteľná. Jeho hodnotu oceníte vtedy, keď si nebudete vedieť poradiť a máte sa na koho obrátiť.

Bonus číslo 3

Prístup do modulu letenky máte už navždy. Naviac, vždy budete mať najaktuálnejšiu verziu. Stačí sa prihlásiť a je to. Nemusíte nič inovovať ani aktualizovať. To všetko budem robiť ja za vás.

Hodnota bonusu: ťažko vyčísliť, zistíte časom, či to bola dobrá investícia. Verím, že áno.

Poznámka: bonus číslo 1 začne platiť až po ukončení 14 dňovej lehoty na vrátenie peňazí a príde vám v samostatnom emaile.

Online škola cestovania je nabitá informacemi pro všechny, kdo chtějí začít cestovat na vlastní pěst a zažívat tak dovolenou podle svých představ a finančních možností. Naučíte se nejen objednávat výhodné letenky, hledat ubytování a zajistit si dopravu v cílové destinaci. K tomu všemu dostanete hlavně spoustu užitečných rad a tipů, které vychází z mnoha cestovatelských zkušeností, které Gabika má. A to jen tak někde nevygooglujete. Osobní zkušenost je prostě nejvíc!
Petra Vymětalová

Možno máte nejaké otázky:

Kliknite na otázku, ktorá vás zaujíma:

Práve pre vás sú názorné videonávody a fotonávody, príklady a tabuľky, kde vás krok za krokom prevediem celým postupom hľadania a rezervácie letenky. Takže to určite zvládnete. Budete robiť presne to, čo ja vo videu.

Ukážem vám, ako si všetko potrebné prepnete do slovenčiny alebo češtiny. Tam, kde to nejde, pripravila som vám preklad anglických názvov a označení.

Modul je určený aj pre skúsenejších cestovateľov. Možno sa dozviete nové tipy, triky a možnosti, o ktorých ste doteraz nevedeli. Ak ste však precestovali krížom krážom svet bez cestovky a ovládate všetko ohľadom leteniek, tento modul už nebudete potrebovať.

Áno, v module letenky sú odkazy tak na slovenské, ako aj na české stránky.

Naozaj mi záleží na vašej spokojnosti. Ak sa vám Modul letenky nebude páčiť, môžete mi do 5 dní napísať email a ja vám vrátim peniaze bez ďalších otázok v plnej sume späť.

Kliknite na červené tlačidlo a pridajte sa k ostatným cestovateľom ktorí už vedia, ako hľadať výhodné a lacné letenky.

Close Menu